| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| LENGTH | 455.00 мм |
| WIDTH | 373.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| LENGTH: | 455.00 мм |
| WIDTH: | 373.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354215766 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| LENGTH | 455.00 мм |
| WIDTH | 373.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| LENGTH: | 455.00 мм |
| WIDTH: | 373.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354215766 |