| POWER | 850 W |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | TT340830 |
| POWER: | 850 W |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.818 kg |
| EAN | 3045385783909 |







i
"" Today
| POWER | 850 W |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | TT340830 |
| POWER: | 850 W |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.818 kg |
| EAN | 3045385783909 |