| POWER | 700 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | TDL-1107/CT-818R |
| TYPE: | тостер |
| POWER: | 700 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| STOP: | Yes |
| REMOVABLE CRUMB TRAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.030 kg |
| EAN | 9003898711073 |










