| POWER | 1800 W |
| TANK CAPACITY | 180.0 ml |
| STEAM | 35 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT8765E0 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА |
| POWER: | 1800 W |
| TANK CAPACITY: | 180.0 ml |
| WORK LEVELS: | 4 |
| HEATING TIME: | 25 s |
| STEAM: | 35 g/min |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| AUTO OFF: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.6 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040094259 |







