| POWER | 220 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0415250011 |
| POWER: | 220 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.294 kg |
| EAN | 4211129131018 |







i
"" Today

| POWER | 220 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0415250011 |
| POWER: | 220 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.294 kg |
| EAN | 4211129131018 |