| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 5000 mAh PB-54B |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202099065 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 5000 mAh PB-54B |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202099065 |