| CAPACITY | 30000 mAh |
| Brand | ENERGIZER |
| MODEL: | 30000 mAh UE30016PQ BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | Fast |
| CAPACITY: | 30000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 842982104105 |







| CAPACITY | 30000 mAh |
| Brand | ENERGIZER |
| MODEL: | 30000 mAh UE30016PQ BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | Fast |
| CAPACITY: | 30000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 842982104105 |