| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 24000 mAh 201743 200W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| COMPATIBILITY: | Power Delivery |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 4047443536549 |







i
"" Today
| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 24000 mAh 201743 200W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| COMPATIBILITY: | Power Delivery |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 4047443536549 |