| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 24000 mAh 24 AH 201711 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4047443514738 |








i
"" Today
| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 24000 mAh 24 AH 201711 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4047443514738 |