| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2616 5000 mAh 20 W MagSafe |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 4260709016443 |






i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2616 5000 mAh 20 W MagSafe |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 4260709016443 |