| CAPACITY | 30000 mAh |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | QX55 30000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 30000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4713436146476 |





i
"" Today
| CAPACITY | 30000 mAh |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | QX55 30000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 30000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4713436146476 |