| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | BACHINI |
| MODEL: | EXTREME 26" BLACK/BLUE |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 6 |
| BRAKES: | ALLOY V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932104114 |



i
"" Today
| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | BACHINI |
| MODEL: | EXTREME 26" BLACK/BLUE |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 6 |
| BRAKES: | ALLOY V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932104114 |