| MAXPOWER-W | 55.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EHSF-0369 |
| FAN TYPE: | STAND |
| MAXPOWER-W: | 55.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| TYPE: | Stand |
| MAX POWER: | 50 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| EAN | 9003898703696 |



i
"" Today
| MAXPOWER-W | 55.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EHSF-0369 |
| FAN TYPE: | STAND |
| MAXPOWER-W: | 55.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| TYPE: | Stand |
| MAX POWER: | 50 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| EAN | 9003898703696 |