| NOISE LEVEL | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 30.0 см |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | ESSENTIAL VU2330F2 |
| FAN TYPE: | PORTABLE |
| NOISE LEVEL: | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 30.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121044106804 |













i
"" in 4 days
| NOISE LEVEL | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 30.0 см |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | ESSENTIAL VU2330F2 |
| FAN TYPE: | PORTABLE |
| NOISE LEVEL: | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 30.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121044106804 |