| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 58.00 см |
| NET VOLUME | 91 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 4 |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | F 12SM-TT002ЕH |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 58.00 см |
| NET VOLUME: | 91 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 4 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 208 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6958000321394 |






