| HEIGHT | 82.10 см |
| WIDTH | 48.00 см |
| DEPTH | 51.00 см |
| NET VOLUME | 64 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 3 |
| Brand | VESTFROST |
| MODEL: | VFT 1005 E |
| HEIGHT: | 82.10 см |
| WIDTH: | 48.00 см |
| DEPTH: | 51.00 см |
| NET VOLUME: | 64 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 160 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |









