| POWER CONSUMPTION | 650 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-5000 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GTB 650 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 650 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-5000 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| NUMBER OF GEARS: | 1 |
| MAXIMUM DIAMETER OF THE SCREW: | 6 мм |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.200 kg |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140920902 |






