| CONTAINER CAPACITY | 150.00 ml |
| RUN TIME UP TO | 20 мин |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW-DJ11-A503 |
| CONTAINER CAPACITY: | 150.00 ml |
| RUN TIME UP TO: | 20 мин |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.550 kg |
| EAN | 5025232929054 |











i
"" Today
| CONTAINER CAPACITY | 150.00 ml |
| RUN TIME UP TO | 20 мин |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW-DJ11-A503 |
| CONTAINER CAPACITY: | 150.00 ml |
| RUN TIME UP TO: | 20 мин |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.550 kg |
| EAN | 5025232929054 |