| MATERIAL | PEVA |
| Brand | BISK |
| MODEL: | PEVA |
| MATERIAL: | PEVA |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 12 БР КУКИ |
| EAN | 5901487082280 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | PEVA |
| Brand | BISK |
| MODEL: | PEVA |
| MATERIAL: | PEVA |
| WIDTH: | 180.00 см |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 12 БР КУКИ |
| EAN | 5901487082280 |