| МОЩНОСТ | 180.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 1 |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | GT110838 |
| МОЩНОСТ: | 180.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.70 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.940 kg |
| EAN | 3045380010345 |











