| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 600.00 ml |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ | 5 |
| Марка | ORAL B |
| МОДЕЛ: | MD 20 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 600.00 ml |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ: | 5 |
| РАБОТА НА 220 V: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.250 kg |
| EAN | 4210201442028 |



i
"" Днес

| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 600.00 ml |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ | 5 |
| Марка | ORAL B |
| МОДЕЛ: | MD 20 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 600.00 ml |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ: | 5 |
| РАБОТА НА 220 V: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.250 kg |
| EAN | 4210201442028 |
Общо цена:91.90 €/179.74 лв.


