| МОЩНОСТ | 48.00 W |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF422LF0 |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 48.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.980 kg |
| EAN | 3121040084991 |











i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 48.00 W |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF422LF0 |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 48.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.980 kg |
| EAN | 3121040084991 |