| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | C449E СИТНИ КЪДРИЦИ |
| ТИП: | МАША |
| ДИАМЕТЪР MM: | 10.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.530 kg |
| EAN | 3030050153620 |






i
"" Днес




| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | C449E СИТНИ КЪДРИЦИ |
| ТИП: | МАША |
| ДИАМЕТЪР MM: | 10.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.530 kg |
| EAN | 3030050153620 |