| МОЩНОСТ | 47.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 25.00 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF321LF0 |
| МОЩНОСТ: | 47.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 25.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.567 kg |
| EAN | 3121040085042 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 47.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 25.00 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF321LF0 |
| МОЩНОСТ: | 47.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 25.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.567 kg |
| EAN | 3121040085042 |