| POWER | 47.00 W |
| DIAMETER MM | 25.00 мм |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF321LF0 |
| POWER: | 47.00 W |
| DIAMETER MM: | 25.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.567 kg |
| EAN | 3121040085042 |







i
"" Today
| POWER | 47.00 W |
| DIAMETER MM | 25.00 мм |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF321LF0 |
| POWER: | 47.00 W |
| DIAMETER MM: | 25.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.567 kg |
| EAN | 3121040085042 |