| POWER | 800.00 W |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS7300 E51 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.812 kg |
| EAN | 5038061142327 |







i
"" Today
| POWER | 800.00 W |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS7300 E51 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.812 kg |
| EAN | 5038061142327 |