| DIAMETER MM | 32.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | C452E |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 32.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.730 kg |
| EAN | 3030050153651 |










i
"" Today


| DIAMETER MM | 32.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | C452E |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 32.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.730 kg |
| EAN | 3030050153651 |