| POWER | 800.00 W |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF634LF0 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.183 kg |
| EAN | 3121040087657 |









i
"" Today
| POWER | 800.00 W |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF634LF0 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.183 kg |
| EAN | 3121040087657 |