| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF634LF0 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.183 kg |
| EAN | 3121040087657 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF634LF0 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.183 kg |
| EAN | 3121040087657 |