Маша REMINGTON HYDRALUXE AS8901

Moisture Lock & Hydracare
Системата Moisture Lock - специално покритие върху керамичния цилиндър, което
предпазва косата от прекомерно изсушаване и задържа влагата в косъма до здравословни нива. Температурната настройка Hydracare позволява да създадете професионална прическа, използвайки по-щадяща температура, която прави Remington AS8901 HYDRAluxe изключително ефективна.
Този специален стайлър не е като другите - той просто е пълен с иновации!
Да започнем от особената овална форма на цилиндъра, която е замислена така, че да позволи удобна работа възможно най-близо до скалпа. Благодарение на овалния цилиндър, ще можете да повдигнете и придадете обем на косата от самия корен. Машата Remington AS8901 HYDRAluxe е с ненагряващ се връх и въртящ се кабел, който не се усуква. Вече имате перфектния инструмент, за да създадете своята прическа!
CoolShot & Йонизация
Стайлърът Remington AS8901 HYDRAluxe има три температурни настройки и две
настройки на скоростта. Изберете най-удобната за вас и създайте своята прическа, а след това я фиксирайте с функцията CoolShot (студена струя). Йонизацията е създадена по нов начин, като генерира до 90% повече йони в сравнение със стандартна четка с топъл въздух Remingnton, което означава, че можете да оформите своята прическа без да се притеснявате от неприятното и вредно за косата наелектризиране.
| МОЩНОСТ | 1200.00 W |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | AS8901 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1200.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.859 kg |
| EAN | 5038061110401 |

















