| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ | 130°C - 210°C |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | CI41MS5 |
| ТИП: | МАША |
| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ: | 130°C - 210°C |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| LED ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.544 kg |
| EAN | 5038061175813 |

















