| FORMING TEMPERATURE | 130°C - 210°C |
| WORK LEVELS | 5 |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI41MS5 |
| TYPE: | CURLER |
| FORMING TEMPERATURE: | 130°C - 210°C |
| WORK LEVELS: | 5 |
| AUTO OFF: | Yes |
| LED DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.544 kg |
| EAN | 5038061175813 |



















