| ДИАМЕТЪР MM | 32.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | C452E |
| ТИП: | МАША |
| ДИАМЕТЪР MM: | 32.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.730 kg |
| EAN | 3030050153651 |










i
"" Днес


| ДИАМЕТЪР MM | 32.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | C452E |
| ТИП: | МАША |
| ДИАМЕТЪР MM: | 32.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.730 kg |
| EAN | 3030050153651 |