| ДИАМЕТЪР MM | 32.00 мм |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | CI89H1 |
| ТИП: | МАША |
| ДИАМЕТЪР MM: | 32.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.616 kg |
| EAN | 5038061110371 |








i
"" Днес

| ДИАМЕТЪР MM | 32.00 мм |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | CI89H1 |
| ТИП: | МАША |
| ДИАМЕТЪР MM: | 32.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.616 kg |
| EAN | 5038061110371 |