| DIAMETER MM | 32.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI89H1 |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 32.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.616 kg |
| EAN | 5038061110371 |








i
"" Today

| DIAMETER MM | 32.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI89H1 |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 32.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.616 kg |
| EAN | 5038061110371 |