| DIAMETER MM | 25.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI5860 E51 |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 25.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.530 kg |
| EAN | 5038061140491 |







i
"" Today
| DIAMETER MM | 25.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI5860 E51 |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 25.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.530 kg |
| EAN | 5038061140491 |
Total price:88.00 €/172.11 лв.