| POWER | 45.00 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SHS 0900GD |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 45.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.160 kg |
| EAN | 8590669284047 |







i
"" Today
| POWER | 45.00 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SHS 0900GD |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 45.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.160 kg |
| EAN | 8590669284047 |