| МОЩНОСТ | 45.00 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SHS 0900GD |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 45.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.160 kg |
| EAN | 8590669284047 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 45.00 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SHS 0900GD |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 45.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.160 kg |
| EAN | 8590669284047 |