| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF9520 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 50.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.192 kg |
| EAN | 3121040062722 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF9520 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 50.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.192 kg |
| EAN | 3121040062722 |