| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | AS7300 E51 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.812 kg |
| EAN | 5038061142327 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | AS7300 E51 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.812 kg |
| EAN | 5038061142327 |