Маша REMINGTON PRO TIGHT CURL WAND CI6X10
Искате ли да разберете тайната на ултраизразените и обемни спираловидни къдрици? Машата Pro Tight Curl Wand с нейната 10-милиметров титаново-керамичен цилиндър има 4 защитни покрития с антистатично, керамично, турмалиново йонно и гладко плъзгащо се покритие за създаване на гладки, гладки и блестящи къдрици с по-малко статично електричество. Лесно избирайте перфектната температура за оформяне с цифровия температурен контрол и избирайте между 10 настройки от 130°C -220°C.
10ММ ТИТАНИЕВО КЕРАМИЧЕН ЦИЛИНДЪР
Искате да създадете ултра дефинирани, обемни спиралообразни къдрици? Тогава тънкият 10 мм титаниев керамичен цилиндър на машата Pro Tight Curl е това, от което се нуждаете. Неговият ултратънък цилиндър ви помага лесно да усъвършенствате тези ситно навити къдрици.
4 X ЗАЩИТНО ПОКРИТИЕ* С АНТИСТАТИЧНО, КЕРАМИЧНО, ТУРМАЛИНОВО ЙОННО И ГЛАДКО ПЛЪЗГАЩО СЕ ПОКРИТИЕ
Постигнете гладкък, елегантен блясък с по-малко статично електричество като използвате машата за къдрене Pro Tight. Проектирана с 4 x защитно покритие*, което има антистатично, керамично, турмалиново йонно и гладко плъзгащо се покритие, вие може да създавате лъскави, жизнено изглеждащи къдрици всеки път.
ЦИФРОВ КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА С LCD ЕКРАН И 10 НАСТРОЙКИ ОТ 130°C -220°C
Лесно изберете вашата перфектна температура за оформяне благодарение цифровия контрол на температурата и ясен LCD екран. С температура за всеки тип кожа може да изберете между 10 настройки от 130°C -220°C.
| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | CI6X10 |
| ТИП: | МАША |
| ДИАМЕТЪР MM: | 10.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.770 kg |
| EAN | 5038061136029 |

















