| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 38.00 мм |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | SERIES 3000 BHA305/00 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 38.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.663 kg |
| EAN | 8720689002783 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 38.00 мм |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | SERIES 3000 BHA305/00 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 800.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 38.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.663 kg |
| EAN | 8720689002783 |