| POWER | 950.00 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5651 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 950.00 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 9003898056518 |



i
"" in 7 days
| POWER | 950.00 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5651 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 950.00 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 9003898056518 |