| POWER | 38.00 W |
| Brand | VOLTZ |
| MODEL: | OV51102C, 38W |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 38.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.405 kg |
| EAN | 3800237040711 |



i
"" Today
| POWER | 38.00 W |
| Brand | VOLTZ |
| MODEL: | OV51102C, 38W |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 38.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.405 kg |
| EAN | 3800237040711 |