| МОЩНОСТ | 38.00 W |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | OV51102C, 38W |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 38.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.405 kg |
| EAN | 3800237040711 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 38.00 W |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | OV51102C, 38W |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 38.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.405 kg |
| EAN | 3800237040711 |