| POWER | 800.00 W |
| DIAMETER MM | 38.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | AS82E |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| DIAMETER MM: | 38.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.650 kg |
| EAN | 3030050153347 |








| POWER | 800.00 W |
| DIAMETER MM | 38.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | AS82E |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| DIAMETER MM: | 38.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.650 kg |
| EAN | 3030050153347 |