| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF311FL0 |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.383 kg |
| EAN | 3121040085295 |









i
"" Today
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF311FL0 |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.383 kg |
| EAN | 3121040085295 |