| МОЩНОСТ | 950.00 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5651 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 950.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 9003898056518 |



i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ | 950.00 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5651 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 950.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 9003898056518 |