| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | C449E СИТНИ КЪДРИЦИ |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.530 kg |
| EAN | 3030050153620 |






i
"" Today




| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | C449E СИТНИ КЪДРИЦИ |
| TYPE: | CURLER |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.530 kg |
| EAN | 3030050153620 |