| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 570 m3/h |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 75.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 66 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | D54NAC1N0 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 570 m3/h |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 75.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 66 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | C |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | D |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 2.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 52.00 см |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004282624 |






















